Tableau

TableauPartnerGold

Narzędzie Tableau w rodzinie Business Intelligence.

Tableau to nowoczesne narzędzie Business Intelligence. Celem jego twórców było wsparcie pracowników w lepszym zrozumieniu danych ich organizacji. Aby to osiągnąć Tableau posiada intuicyjny interfejs. Większość operacji dokonuje się za pomocą zwykłego „złap i upuść”.
Niedoświadczeni użytkownicy systemów BI z łatwością są w stanie przyswoić sobie funkcjonalności Tableau, nawet we własnym zakresie - sprzyja temu dostępność darmowych szkoleń on-line.

Selekcja najpotrzebniejszych zbiorów danych, a także możliwość łączenia danych z różnych typów źródeł, bez wcześniejszego przygotowania (skomplikowanych procesów ETL) jest wspierana przez Tableau.

Doskonałe wizualizacje – graficzna jakość oraz mnogość ujęć danych, to również jedne z głównych cech rozwiązania. Poza stroną wizualną Tableau wzbogacone jest o możliwość prowadzenia analiz typu „spatial”, jest integrowalne z językiem R. Tę innowacyjność produktu, jej przejrzystość i ukierunkowanie na użytkownika biznesowego doceniła firma Gartner, pozycjonując Tableau na pierwszym miejscu w „Magic Quadrant” dla Business Intelligence i platform analitycznych.

Aby wypróbować Tableau zapraszamy do 14 dniowej wersji próbnej oraz katalogu rozwiązań pokazowych „ Visual Gallery

Doświadczony partner to gwarancja sukcesu.

Affecto jest certyfikowanym partnerem Tableau na poziomie Złotym. Jako jedyny partner na najwyższym poziomie w Polsce jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom usług. Nasza specjalizacja dotyczy większości produktów, jak Tableau Desktop, Server, Online, konfiguracja instancji na serwerach AWS.
Konsultanci Affecto to doświadczeni specjaliści, posiadający certyfikaty produktowe i praktyczną wiedzę zdobytą w trakcie prowadzonych projektów. Dotychczas mieliśmy szansę wspierać swoimi usługami przedsiębiorstwa różnych branż i wielkości a także stopnia skomplikowania.

Naszą ofertę dopełniają profesjonalne szkolenia, akredytowane przez Centralę Tableau. Jest to unikalna oferta w Polsce.

Jeśli są Państwo zainteresowani przybliżeniem naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu .