Rozwiązania dla firm ubezpieczeniowych

Stale zmieniające się warunki biznesowe oraz konieczność dostosowywania się do potrzeb rynkowych wymusza stały rozwój i sprawia, że konieczne staje się nowoczesne podejście do rozwiązań organizacyjno-biznesowych towarzystwa ubezpieczeniowego. Realizacja nowych wyzwań to możliwość szybkiego zaspokajania potrzeb rynku poprzez tworzenie nowych produktów, procesów biznesowych, wykorzystanie alternatywnych kanałów sprzedaży, usprawnienie obsługi klienta czy polepszenie zarządzania ryzykiem.

Elastyczny system centralny może nieustannie ewoluować, z łatwością przystosowując się do zmieniających się wymogów biznesu. Dzięki temu implementacja nowych rozwiązań oraz funkcji przebiega sprawnie, a do istniejącego systemu można łatwo dodać interfejsy do systemów zewnętrznych.

Affecto jest wieloletnim partnerem firmy TIA o najwyższym możliwym statusie partnerskim TIA Premium Solution Partner. Dzięki doświadczeniom wdrożeniowym zdobywanym od roku 2002 Affecto posiada rozległe kompetencje wdrożeniowe i biznesowy know-how z zakresu implementacji i rozwoju TIA. Nasi konsultanci brali udział w kilkunastu projektach wdrożeniowych TIA realizowanych na całym świecie. 

 Wykaz głównych funkcjonalności systemu TIA  

Centrum Kompetencji Ubezpieczeniowych  

Rozszerzenia dla systemu TIA  

Więcej informacji