System TIA

tia

Kluczem do sukcesu jest całościowa, zorientowana na klienta wizja

TIA Solution to idealne rozwiązanie dla firm ubezpieczeniowych z całościową, zorientowaną na klienta wizją.

System obsługuje podstawowe procesy ubezpieczeniowe i zarządza nimi w całym łańcuchu wartości: od planowania działań marketingowych, wyceny, przez cały cykl życia polisy, prowizje, obsługę odszkodowań – w tym integrację z zewnętrznymi dostawcami usług – po likwidację szkód, reasekurację  oraz informację zarządczą.

TIA Solution przeprowadza te wszystkie działania, cały czas  utrzymując klienta w centrum zainteresowań, co sprawia że znalezienie, obsługa i  utrzymanie właściwych klientów staje się łatwiejsze.

TIA to podzielone na moduły, zintegrowane bazowe rozwiązanie ubezpieczeniowe, przynoszące ubezpieczycielom korzyści na każdym etapie  łańcucha wartości. Zostało zbudowane jako pełny, całościowy pakiet, wspierający wszystkie linie biznesowe i zdolny do zarządzania całym procesem ubezpieczeniowym. TIA Solution zostało stworzone przez ekspertów z dziedziny ubezpieczeń z wieloletnim doświadczeniem w branży. Rozwiązanie jest wystarczająco skalowalne, elastyczne i kompleksowe, by zaspokoić  specyficzne potrzeby ubezpieczycieli, niezależnie od miejsca, linii biznesowej lub strategicznych inklinacji.

Korzyści z użytkowania systemu TIA:

  • krótki czas szkolenia pracowników, bo TIA jest rozwiązaniem łatwym i intuicyjnym w użytkowaniu,
  • szybkie wprowadzanie zmian i dostarczanie ich na rynek, bo TIA ma duże możliwości konfiguracyjne,
  • całościowe, zorientowane na klienta rozwiązanie,
  • 25 lat doświadczenia w branży oznacza, że TIA Solution jest solidnym rozwiązaniem, które zaspokaja potrzeby ubezpieczycieli,
  • możliwość przyszłych modernizacji i jasna ścieżka aktualizacji do nowszych wersji TIA.